Nikal Travel Dubai reisid

Esimene selle hooaja ringreis on läbi ning jään ootama teisi kliente. Emiraatidesse on võimalik sõita erinevate reisikorraldajatega kas ringreiside või nädalaste hotellipakettidega. Samuti saate muidugi osta ise lennupileti ning hotellimajutuse ning tulla omal käel.

Tänasel päeval üks parima hinna- ja kvaliteedisuhtega on Nikal Travel ringreisid. Ringreisid sobivad just neile, kes pole varem Emiraate külastanud ning kes soovivad näha võimalikult palju võimalikult soodsa hinna eest.

Kõikidele Nikal Travel gruppidele olen ma ise ka eestikeelseks giidiks. Ega neil hetkel ei ole ka teist võimalust. Siiani ei ole veel ükski hakkaja eestikeelt kõnelev inimene mulle konkurentsi pakkumas 😊 (Ja ma ei räägi siinkohal eestikeelsetest grupisaatjatest, kes tõlgivad kohaliku giidi juttu või kellel ei ole õigus vaatamisväärsuste juures gruppidele selgitustööd teha).

Ringreiside puhul kardetakse alati, et programm on nii tihe, et vaba aega ei teki. Samuti on suur hirm, et grupid majutatakse kuskile pärapõrgusse ning suhteliselt kehvadesse hotellidesse. Need punktid ma saan kohe kummutada.

Kogu ringreisi vältel ööbitakse 4* linnahotellides ning rannapuhkuse jaoks on broneeritud 5* hotell Ras Al Khaimahs. Linnahotellid on keskse asukohaga, kus poed, kohvikud, restoranid jäävad jalutuskäigu kaugusele. Rannahotell on väga populaarne 5* hotell oma privaatse ranna ning mitmete basseinidega.

Kui me räägime juba teenuse kvaliteedist, siis ei saa mainimata jätta ka fakti, et te lendate Abu Dhabi lennujaama Turkish Airlines lennuga. Turkish Airlines pakub oma klientidele toitlustust ning jooke (ka. Alkoholi). See on kõik juba teil hinnas. Samuti on pagasilimiit 30kg. See annab teile võimaluse muretult oma kohvrit pakkida ning te ei pea muretsema lisakilode pärast.

Te saabute Abu Dhabisse südaöösel. Õnneks on maandumine veel Abu Dhabi vanemasse lennujaama ning te saate passikontrollist päris kiiresti läbi. Mina ootan teid juba saabuvate lendude värava juures Nikal Travel sildiga. Hotell on lennujaamast nii 30 min sõidu kaugusel ning kui hästi läheb saate juba kella 2 paiku öösel magama. Muidugi eeldades, et lend ei hiline 😊

Septembris ja oktoobris on 30C minimaalselt garanteeritud. Esimesed julged said eelmine nädal enda turjal tunda lausa 44C soojakraadi 😊 Kõik pidasid kenasti vastu ning kolmapäeval saatsin nad tagasi jahenevasse Eestisse.

Kuna saabume Abu Dhabisse öösel, siis anna alati klientidele puhkust ning alustame esimese Abu Dhabi linnaekskursiooniga alles peale kella 14:00. Nii on teil võimalus puhata ning minna ka katusebasseini juurde end värskendama ning nautima päikest. Kui oleme lõunase linnaekskursiooni ära teinud, siis sõidame tagasi hotelli, kus saate teha kiire värskenduse ning riiete vahetuse. Õhtul ootab meid juba kruiisilaev, kus pakutakse õhtusööki.

Selle aasta uuendusena sõidame õhtusöögikruiisile Yas saarele. Laevalt paistavad eemalt tuledes Yas Hotell ning Ferrari Maailm. Kruiis kestab ca 2h ning hinnas on õhtusöök rootsi lauas, karastusjoogid, kohvi, tee, vesi. Alkohol on lisatasu eest. Alkohoolsetest jookidest saab osta vaid veini ja õlut. Õhtusöögi laeval lõpetame kella 22:00 paiku ning hotellis oleme tagasi 22:30 paiku. Ja sellega oleme saanud esimese päeva õhtusse.

Teine päev on meil juba pikem päev, kus vaatame veel ära Saadiyat saare ning Yas saare vaatamisväärsused. Kuigi need ei ole otseselt teie programmis kirjas, siis diktaatorliku õigusega lasen bussijuhil nendest kohtadest läbi sõita. Edasi ootab meid ees ca 2h tunnine bussisõit Al Aini. Ühte kaunimasse Emiraatide linna. Seal saame jalutada Sheikh El Zayedi paleemuuseumis, uurime Falaj niisutussüsteeme Al Aini oaasis, kus on üle 147 000 palmipuu ning teeme ka ühe kaubanduskeskuse peatuse. Seal saate ise otsustada, kas panustate söömisele või shoppamisele. Tavaliselt oleme lisanud ka kaamlituru külastuse. Mõnikord olen selle asendanud Jebel Hafeet jalamil basseinides ujumisega. See kõik sõltub minu tujust ning kuufaasist. Üks asi on aga kindel. Te saate kindlasti rohkem kui teie reisiprogramm ette näeb 😊.

Peale Al Aini päevast külastust võtame juba suuna Dubaisse. Seal jääte te pidama 3ks ööks. Hotell on tavaliselt Deiras. Hotelli vastas on kohe 24h tundi avatud „hinnapomm“. Kus saab hiina träni väga soodsate hindadega. Seal on ka suveniirid. Nii võite saada sealt magneteid, Burj Khalifa kujukesi jne. märgatavalt soodsamalt kui „turistilõksudes“. Dubai hotelli jõuame juba kella 18:00 paiku. Hotelli bassein on avatud kella 07:00-19:00, mis annab kiirematele ka võimaluse veel end katusebasseini äärde värskendama minna.

img_20190909_162649_1882105315608364516650.jpg

Järgmise päeva hommikul ootab meid juba klassikaline Dubai linnaekskursioon. Ekskursioon lõppeb orienteeruvalt kell 14:00 ning kogu pärastlõuna on teile vaba. Kes tahab randa minna, kes poodidesse, kes niisama hotellis puhata. Valik on teie. Ülejärgmisel päeval on rohkem tegevust just neile, kes on ostnud ekskursioonipaketi või ostnud ekskursioonid minu käest juurde. Teistel on see täiesti vaba päev.

Sellel päeval on meil hommikul Modernse Dubai ekskursioon, mille käigus külastame palmisaart, Dubai Marinat, Dubai Malli. Käime ära ka maailma kõrgemas hoones. Võimalusel vaatame ära ka lõunase purskkaevude etenduse (juhul, kui meie ajagraafik seda võimaldab) ning oleme tagasi hotellis jälle kella 14:00 paiku.

Paar tundi saate armuaega ning kella 16:00 paiku ootavad meid hotelli ees jeepid, millega läheme meeleolukale kõrbesafarile. Jah ma tean, mida te mulle ütlete. „Ma olen safaril käinud Egiptuses ja Türgis“. Kõrbesafari kogemus Emiraatides ei ole pooltki sama, mis Egiptuses. Autodeks on korralikud Land Cruiserid. Teil on oma iste, turvavöö, katus on peakohal ning aknad käivad kinni. Te ei istu puupinkidel ning te ei värise mööda kiviklibu sõites. Emiraatides on liivakõrb ning toimub rohkem luidetel liuglemine, kaldu vajumine jne.

img_20190909_224358_9798886839221666599448.jpg

Peale düünidel rallitamist teeme kõrbes ka paar pildistamispeatust ning siis võtame juba suuna maanteele, et sõita kõrbelaagrisse. Kõrbelaagrisse jõuame juba pimedas. Kõrbelaager, mida Nikal Travel kasutab see aasta on 5* ning oma teenustelt üle pea kõigist teistest laagritest.

Laagrisse sisenemisel on teile tasuta kaamlisõit, pistrikuga pildistamine, saate teha ka väikese ringi hobusega. Laagris sees istub pakistani naine, kes teeb naistele tasuta hennat. See disain ja henna suurus on märgatavalt suurem, kui teistes laagrites.

Teistes kõrbelaagrites pannakse inimesed istuma maha mattidele ümber lava. Selles laagris on meil korralikud lauad ja toolid. Laud on kaetud nagu restoranis. Korralikud sööginõud ja -riistad. Te ei pea sööma plastmass nugade ja kahvlitega.

Safari hinnas on buffee õhtusöök. Karastusjoogid, vesi, kohvi ja tee on hinnas ning need serveeritakse kelneri poolt lauda. Õhtusöögi nautimise ajal on ca tunnine meelelahutusprogramm, mis koosneb 4. osast. Õhtu juhatab sisse oudi mängija, järgneb tanoori tantsija, kõhutantsija ning õhtu lõpetab tuleneelaja. Tagasi hotellis oleme kuskil 21:30 paiku.

Safari on ekskursioon, mida soovitan kõikidele klientidele. See on lihtsalt midagi nii omapärast just siinsele piirkonnale ning enamus klientide jaoks on see olnud suurimad elamusi.

Järgmisel päeval pakime oma kohvrid ning võtame suuna Ras Al Khaimasse. Teel RAK teeme veel Sharjah panoraamekskursiooni ning seda päeva proovin ma alustada võimalikult vara. Püüan teiega jõuda 14-15:00 vahel hotelli, et saaksite lõpuks võtta endale väljateenitud rannapuhkuse. Rannapuhkust saate nautida kuni ärasõidupäeva õhtuni.

img_20190912_152051_8648369192448981068639.jpg

Viimasele päevale oleme pakkunud ka lisaekskursiooni – Musandam laevareisi. Tegemist on kõige kallima ekskursiooniga, kuid see-eest kindlasti looduslikult ühe kaunimaga. Musandam laevareis kulgeb Omaani Sultanaadi vetes. Te sõidate hommikul Dibbasse. Seal teete te piiriületuse (passid kaasa) ning saate juba laevale. Musandam piirkonda kutsutakse meie „Araabia fjordideks“. Laevasõit kestab 3-4 tundi ning laevas pakutakse teile lõunasööki. Jällegi kõik karastusjoogid, vesi, tee ja kohvi on hinnas. Teile antakse võimalus ka seal ujuma minna. Seega päevitusriided ja -kreemid peavad kaasas olema. Rätikud antakse teile laeva pealt. Tagasi hotellis olete 17:00 paiku ning siis juba kella 20:00 ajal stardime Abu Dhabi lennujaama poole.

Mis teeb Musandam reisi nii eriliseks? Esiteks kõik kliendid, kes võtavad merereisi, läbivad kõik 7 emiraati ning lisaboonusena saavad teha kalendrisse risti, et on ära käinud Omaani Sultanaadis. Teine lisaväärtus on veel see, et ilma Musandam laevareisita olete olnud ainult Pärsia lahe rannikul. Musandam on Araabia mere rannikul, mis on osa India ookeanist. Seega Musandami kliendid on läbinud kõik emiraadid ning käinud ujumas ka kahes erinevas meres.

Viimase päeva õhtul sõidame tagasi Abu Dhabi lennujaama, mis kestab ca 3 tundi. Kui te arvate, et ma lasen teil kõik 3 tundi vaikselt magada, siis te eksite. Kindlasti näitan teile teel lennujaama veel kohti ning kindlasti teeme ka väikese jalasirutuspeatuse.

Kui vaatate nüüd eelmainitud programmi, siis näete, et selliseid vabu hetki tekib ka siis, kui ostate ekskursioonipaketi. Kes Eestist ekskursioonipaketti ette ei osta, siis saate üksikult ka ekskursioone kohapeal osta. Nii näiteks on Dhow kruiis osa õhtusöögipaketist, mida müüme Abu Dhabis ka eraldi ekskursioonina neile, kes tahaks tulla laevale, kuid teistel päevadel hotellis õhtusööki ei soovi. Muidugi on teil soodsam osta ekskursioonid Eestist ette.

Reisiprogrammis endas on hinna sees Abu Dhabi linnaekskursioon, Al Aini ekskursioon, Klassikaline Dubai ning Sharjah panoraamekskursioon.

img_20190909_225154_2427955037001579149798.jpg

2 Comments Add yours

  1. Uuno Pungar ütles:

    Kõik see reklaam on väga ilus, aga kas 26.okt. Ikka saan lennata. Kardan et seoses eriolukorraga läheb reis tunduvalt kallimaks ja siis ma ei saa lennata. Palun andke mulle teada kui see ongi nii. Kuna olen algaja arvutikasutaja siis võtke minuga ühendust telefoni teel. 58899383 Uuno Pungar.
    ..

    1. liinap ütles:

      Tere. Saatsin teie kontakti Nikal Travelisse ning nad võtavad teiega kindlasti ühendust, kui olukord on selgunud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s