Bussiga Abu Dhabist Dubaisse

Aina rohkem ja rohkem kliente ühendab oma Emiraatide puhkuse Abu Dhabi ja Dubaiga. Kuidas saada soodsamalt ühest linnast teise?

Kindlasti on selleks buss. Kas see on ka kõige mugavam? Kahtlen.

Ma ise alles hiljuti kasutasin bussi, kui lõpetasin oma Omaani reisi Abu Dhabis. Nimelt on meie pealinnas vaid üks bussijaam. Takso Abu Dhabi Corniche piirkonnast bussijaama oli 20 AED. Bussid liiguvad iga 15 minuti tagant. Pilet Dubaisse maksab 25 AED.

Dubaisse ei sõida vaid üks liin. Sa pead teadma, kas lähed Ibn Battuta või Bur Dubai bussile. Bur Dubai buss teeb ka ühe peatuse Al Jafiliya metroo peatuse juures.

Bussisõit ise kestab ca 2h. Bussijaamast on teil vaja ka hotelli saada. Kui olete võtnud hotelli Bur Dubaisse, Deirasse või Dubai Marinasse, siis võib olla kulutate veel taksole 20 AED. Kui teie hotell on Al Barsha piirkonnas, siis kuskil 50 aed. Ajakulu on kindlasti üle 3h alates Abu Dhabi hotellist lahkudes kuni Dubai hotelli jõudmisel. Autoga on antud vahemaa läbitav 1,5h.

Tegemist ei ole üldse keerulise protseduuriga, kuid natuke ajakulukas ning tüütu. Eriti arvestades, et ei ole bussil vahepeatuseid. Kindlasti, kes soovib saada soodsalt, siis on see odavam kui transfeer.

Näiteks 5 inimese keskmine reis bussiga oleks minimaalne 185 AED (eeldades, et saate suure takso). Lihtsalt ajakulu on poole pikem. See hind on arvestatud, et teie hotell ei ole bussijaamast kaugel.

Kellel jaksu on kohvritega madistada, siis kindlasti ei ole bussiühendus halb. See ei ole nagu Rooma metroo, kuhu siseneb vaid narkar või joodik 🙂

2 Comments Add yours

  1. Aire ütles:

    Kas oskaksite soovitada mõnda transfeeri firmat? Soov sõita AbuDhabist Dubaisse.

    1. liinap ütles:

      Auto dubaisse on 90 eur suund. Takso tuleb soodsam

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s