Yas Waterworld

Yas Waterworld on Abu Dhabi suurim veepark oma 43 atraktsiooniga. Miks mulle meeldib Yas Waterworld? Veepargis on suur suveniiride ala, kus kõik leiavad endale sobivaid meeneid. Samas on pargis rohkem atraktsioone just väiksematele lastele. Dubai veepargid on rohkem ekstreemsemad ning mitte just sobilikud kõige väiksematele pätakatele. Samas need, kes soovivad suurt ekstreemsust, siis Aquaventure vastu Yas Waterworld ei saa.

Nende Lazy River on ikka väga lazy. Mul hakkas seal ulpimisega isegi igav. Ei olnud seal selliseid laineid ja kärestikke kui Aquaventure veepargis Dubais. 

Meie jõudmine Yas Waterworldi ei toimunud ka ilma viperusteta. Eelmisel päeval käisin perega Ferrari maailmas, kus julgete naistena koos emaga Formula Rossa rajale läksin. Tegemist on siis maailma kiirema Ameerika mäega. Võtab alguses kiirendusena välja 240 km/h. 

Kui aeg hakkas lähenema ning järjekorrad lühenema, avastasime end juba atraktsioonil, kus suure kiirusega põsed olid kõrva taga ning rinnahoidja paelad ka lotendasid kätel. Nii mina kui ema karjusime iga järsu laskumise ja pöörde peal. Välja tulime värisevate ning surisevate jalgadega ning ema jaoks oli päev lõppenud. 

Õnneks jäime ööseks Abu Dhabi hotelli, kus ema sai rahulikult puhata. Mina läksin oma meesperega soojaveebasseine ning mullivanni koos saunadega avastama. Hotellil oli ka 15m bassein, kus sain mõned kiiremad ringid tehtud. Venna noorem poeg muudkui hüüdis teisel pool basseini seina: “tädi,tädi,tädi”.

Hommikul oli vaja hotellist välja registreerida ning võtta suund Yas saarele. Tegime ka peatuse vormelirada juures. Kahjuks seal minu auto enam ei käivitunud. Panin pere taksole ning saatsin Yas Waterworldi ning ise jäin autoabi ootama. Muidugi oli mu auto sellise koha peal Yas Viceroy hotelli ees, kus ma ei oleks tohtinud nii kaua olla. Nähes lähenevat turvameest, selgitasin, et ootan autoabi koos uue akuga. Lisasin, et mu auto ei käivitu. Selle peale tegi turvamees mulle ettepaneku auto parklasse viia. Ma vaatasin talle suurte silmadega otsa ning mõtlesin kumb meist loll on. Kui mu auto aku ei tööta ning auto ei käivitu, siis on see Sipa keeruline autoga alla parklasse sõita 🙂

Autoabi tuli kohale ning sain uue elu kallima aku ning järgnesin perele veeparki. Teel koju tegime veel vahepeatuse Festival City’s, kus poisid nägid Guinessi rekordiga pärjatud lasershowd. Õigemini nägid nad mõlemat showd: nii lapse unenägu kui ka lapse kosmilist tantsu. 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s