Danny Bhoy – Dubai Ooperimaja esimene “paha poiss” :)

11.12 esines Danny Bhoy esimese stand-up koomikuna Dubai Ooperis. Saal oli praktiliselt välja müüdud. Mina rõhutasin oma sõbrale, et too kindlasti hiljaks ei jääks. Väga piinlik ju Ooperimajja hilineda. 

Danny Bhoy etenduse jaoks end sättides, tekkis mul dilemma. Tegemist on tavalise stand-up komöödiaga. Otseselt ei ole ju vaja end pidulikult riidesse ajada. Samas toimub üritus ooperimajas 🙂 Kokkuvõttes panin suhteliselt tagasihoidlikult, kuid siiski pidulikult riidesse. Külastajate seas oli nii ballile minejaid kui ka tossudes sisse marssijaid. 

Show hakkas peale, kus Danny Bhoy lavakehastus oli n-ö “paha poiss”. Ta alustas oma showd naljadega Dubai ja siinse kuumuse arvel ning muidugi ei jätnud mainimata, et ta pole näinud keerulisemat konsertpaika, kuhu autoga kohale jõuda.

Üllataval kombel oli palju hilinejaid ning veel üllatavam oli nende saali lubamine. Mingi hetk hakkas sisse voolavad hilinejad ka Dannyt häirima ning ta tegi nende kulul ka nalja. Muidugi tuleb ära märkida, et tema tekst ei läbinud tsensuuri. Nii tuli tema suust välja kõik fuck sõnad ning ta ei pidanud paljuks ka hilinejatel kell osta 🙂

Kui show oli läbi ja ta andis võimaluse inimestel küsimusi esitada, siis üks geniaalne mees arvas, et ta võiks küsida maailmakuulsalt koomikut, et millega ta oma igapäevast leiba teenib? Selle peale vastas Danny, et ta ei pea tööd tegema, kuna magatades küsija ema, saab ta alati küpsist 🙂 Ilmselgelt küsijal ei jäänud sooja tunnet Danny Bhoy suhtes. 

Minu jaoks oli stand-up komöödia vaatamine lives esmakordne kogemus. Ma olen jälginud oma lemmik koomikuid Youtube vahendusel, kuid ise kohale vaatajaks polnud ma enne sattunud.

Mulle Danny Bhoy meeldis. Ta kindlasti ületas mu ootused. Esiteks ei teadnud ma temast eelnevalt midagi ning teiseks ei olnud kindel, kas tema šoti aktsent on mulle arusaadav. Üllatavalt sujus kõik hästi. Tema sarkastiline huumor oli kirss tordil peale pikka ja igavat päeva kontoris 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s