Ilu nõuab ohvreid :)

Kui midagi juhtuma hakkab, siis ikka alati juhtuvad kõik asjad üheskoos. Ma ei ole eriline ilusalongide külastaja ning ka kodus harrastan iluprotseduure minimaalselt. Hommikuti olen ma õnnelik, kui saan pesus käidud ning juuksed kammitud 🙂

Sellest hoolimata käin ma aegajalt maniküüris ning pediküüris, kui küünte kuju on muutnud 4- või 5-nurkseks :P. Samuti meeldib mulle näohooldus, kus mul alatasa tukastus peale tuleb. Valulikum protseduur on kulmude kitkumine, mida ma läbi pisarate välja kannatan. Tihti lasen ka oma kulme värvida, et siis ise ei peaks mitu nädalat midagi tegema 😛

Viimane kord ma postitasin FB oma ilusa kulmupartii, kui ma olin koos kulmuvärviga ilusalongist lahkunud. Nii ma läksin kaubanduskeskusesse, kus ma sain meestel väga palju tähelepanu. Kõik naeratasid ning tegid vestlust minuga. Mina mõtlesin, et ohh milline tore päev. Inimesed on kõik nii sõbralikud minu ümber ja isegi mehed on hakanud mulle tavapärasest rohkem tähelepanu osutama. Koju jõudes ning peegli ette sattudes märkasin, et kulmuvärv oli ikka veel mu kulmudel ning see vaatepilt oli päris hirmus. Ma nägin välja nagu üks korralik Drag Queen. Eesti kooseluseaduse vastased oleksid mind vist kohe Raekoja platsil risti löönud 🙂

Peale kulmude saagat tegi sõbranna mulle reklaami kunstripsmete kohta. Ma olen alati olnud igasuguse võltsi vastane, aga mind osteti ära faktiga, et ärkan hommikul ning ei peagi endale meiki tegema. Samas on kohe ripsmed ilusad ja suured ning ma ei pea ringi käima kui väike hiinlane. Vot selline argumentatsioon ühele laisale naisele sobib.

Hakkasin siis otsima salonge, kus saaks hea kvaliteediga ning muidugi soodsa hinnaga. Eriti arvestades asjaolu, et ma ei olnud kindel, kas tulemus mulle üldse sobib ning meeldib. Leidsin lõpuks ühe salongi Jumeirah piirkonnas Burj Al Arabi hotelli vastas. Jah, ilusalongi aadress ehmatas ka mind….kuidas on võimalik, et sellises piirkonnas midagi soodsalt saab. Helistasin veel mitu korda üle, et olla kindel, et mingit viga ei ole. Viga ei olnud. Jõudsin kenasti The Malli kaubanduskeskusesse ning isegi Tao Spa leidsin sealt ülesse.

Teenindus oli nagu 5* hotellis. Esimesed 10 minutit pakuti mulle kõikvõimalikke jooke ning siis tuli kena vietnami naine ning tutvustas end kui mu ripsmetehnikut. Mind suunati mõnusasse ruumi, pandi peale rahulik spaa muusika ning nii ta mu silmadega tegutsema hakkas. Mingi hetk ma jäin magama. Ma magasin ca 2h ehk pea kogu protseduuri ajast. Ma siiralt loodan, et ma ei hakanud norskama. Kui ta oli mu ripsmetega ühele poole saanud, mainis, et ma olevat ta esimene klient, kes magama on jäänud 🙂 Mis seal ikka. Ma jään tavaliselt ka hambaarsti juures magama. Välja arvatud mu jordaanlasest hambaarsti juures Sharjah´s, kes on veel jutukam kui mina. Temal on kombeks esitada küsimusi ning lahata maailma probleeme samal ajal, kui õde mulle vett suhu pritsib.

Peale 2,5h tunnist protseduuri tegi vietnami naine mulle selgeks, kuidas ma ripsmeid hooldama pean. Sain isegi teada, et ripsmed on tehtud naaritsa karvadest. Eks ma nüüd hooldan ja hoian oma loomi ning hellitan neid aegajalt kammimisega. Seda arvasin ma alguses. Ma suutsin küll esimesed 24h ripsmed veest eemal hoida, kuid peale seda oli kohe vaja minna suurte lainete keskele ujuma ning SUP tegema. Nii ma tulin soolasest veest välja ja mu mõlema ripsmete keskel oli auk. Alguses oli, et F*ck, kuhu ma kurat nüüd lähen nagu kloun. Hiljem sain oma naaritsad jälle kohevile kammitud ning julgesin isegi naiste tualettruumist välja tulla. Nüüd olen hakanud juba vaikselt oma uute koduloomadega harjuma.

Kuna ma juba iluprotseduuride lainel olin, siis ühel hommikul tuli suur kihk teha endale üle pika aja henna. Läksin oma tavapärasesse salongi ning olin suhteliselt varajane klient. Peale minu polnud salongis kedagi. Nii lendasid 4 pakistani neidu mulle peale ning kes sai käe ja kes jala. Disaini tegid nad väga ilusa, kuigi märgatavalt suurema, kui ma ise tahtsin. Ma soovisin natuke sõrmede otsast, kuid nemad tegid kõik sõrmed täies ulatuses. Neid oli 4 ühe vastu, seega ei jõudnud ma asjadel ka silma peal hoida. Lõpuks jäin ootama, et hennapasta mu kätelt ja jalgadelt ära kuivaks. Näppude pealt läks suhteliselt libedalt, kuid jalad kuivavad alati nii kaua. Mul hakkas ka parkimine läbi saama ning pidin tegema minekut. Plätusid ma jalga panna ei saanud, sest muidu oleksin kõik lilled kompostiks kokku ajanud 🙂 Nii ma võtsin plätud näppu ning kõndisin uhkelt Sharjah´s paljajalu autoni. Mingi hetk muutus mu kõndimine kiireks jooksuks, sest asfalt oli päris tuline. Minu auto kõrval olevad kaks kohalikku said aga natuke nalja, nähes blondi naist paljajalu ja hennaga üle parkla silkamas.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s