Global Village

IMG_1604Käisin vaatasin täna ka selle hooaja Global Village üle. Ma oli positiivselt üllatunud. Nad on teinud uuendusi paremuse poole.

Pileti hind on 15 AED ning iga piletiga saab loteriina välja kraapida võidu. Kas selleks on tasuta pudel vett, soodustus restoranides või mõni muu tasuta sissepääsu pilet nagu näiteks “Animal Land” , “Illumination Park” vms.  Selleks, et auto võita tuleb nüüd maksta 200 AED ning saate osa võtta loteriist.

IMG_1611See aasta on ehitatud korralik pealava, kus toimuvad õhtuti erinevad etendused ning erinevate riikide paviljonides on veel eraldi lavad, kus iga riik oma kultuuri, muusikat ja tantsu tutvustavad.

Pealava ees on suur roheline puhkeala, kus saab muru peal jalga puhata ning laval toimuvat nautida. Lastele on lisatud “Animal Land” ja mereloomade teemaline väike teemapark. Sinna on  eraldi sissepääsu pilet.

IMG_1601Sellest aastast on taastatud ka vaateratas ning sööginurk on viidud kanali äärde, kus on peale kiirtoidu kohtade ka korralikke restorane.

Global Village keskel olevas laguunis mängitakse õhtuti ka purskkaevu etendust, kus peale valgusshow ja muusika on lisatud ka laserkiired.

Täna oli kavas Vertical Drummers ettetaste, kes mängisid trumme trossi küljes rippudes ning moodustades taeva all erinevaid kujundeid. Mulle meeldis see kohe nii väga, et koju tulles googeldasin poisid ära ning oleksin valmis kasvõi minema nüüd ja kohe nende kontserdile.

IMG_1599Hooaja jooksul on sinna kutsutud erinevaid rahvusvahelisi esinejaid ning kõige rikkalikum on programm nädalalõppudes. Soovitan kõigil seal ära käia, sest Global Village on avatud kuni märtsi lõpuni.

Sinna minek kujunes meil huvitavalt. Sõber tuli mulle järele ning pidime veel ühe mu sõbranna peale võtma. Ta elab põhimõtteliselt linna ja kõrbe vahel ning ta maja ees pole ka korralikku teed. Sõber proovis autot ümber pöörata ning õnnetuseks sattus ta Mini Cooper liiva sisse.

wpid-img_20141212_152209.jpgLõunamaa inimeste puhul tuleb kiita nende abivalmidust. Maja pooled mehed jooksid auto ümber kokku, et aidata nii kuis osakavad. Mind pandi autorooli, et siis jälgida mulle antud juhiseid, et kuhu ja kuidas ma pöörama pean. Iga uus lisandunud mees vaatas mulle otsa ja naeratas, sest ilmselgelt olin mina ju see blond nende hinnangul, kes auto liiva sisse kinni lükkas. Peale ca poole tunnist rabelemist saime ka auto lõpuks liiva seest kätte ja päev võis jätkuda 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s