Ajman areneb…wohoo :)

IMG_1536Ajmanis avati uus Corniche, kus saab sporti teha ning niisama jalutada. Jooksurada on 1,6 km pikkune ning kulgeb mööda laguuni.

Positiivne on veel see, et see asub kohe Ajmani 5 tärni hotellide vastas ning annab uue võimaluse turistidele avastada Ajmani.

Ajman areneb jõudsalt ning vana rannapromenaadi äärde kerkib aina uusi ja huvitavaid hooneid ning söögikohti.

IMG_1539Hiljuti avati ka uus restoran Coral Beach Resort kõrval – Sultan Saray. Tegemist on Türgi restorani ja kohvikuga. Samas hoones on veel mitmeid muid söögikohti nagu näiteks Golden Fork, tai köök Yum Yum Tree, kalarestoran, araabia kööki pakkuv Naba Al Arab restoran.

Järgmine hoonekompleks, mis jääb täpselt rannapromenaadi keskele pakub erinevaid kiirtoidu kohti nagu Pizza Hut, KFC, Hardees jne. Need kohad on kohe Ramada Beach Hotelli vastas. Ramada Beach Hotell on rannapromenaadil asuv hotell, kuid randa jõudmiseks peate sõidutee ületama.

IMG_1537Ramada hotelli vastas avati ka mõned päevad tagasi Caribou kohvik, mis on eriti populaarne kohalike araablaste seas. Rannapromenaadil on veel Holiday Beach Club, milles on mitmeid ööklubid ja diskoteegid. Seal on enamus klientuurist üldjuhul Indiast 🙂 Mida peab arvestama kogu Araabia Ühendemiraatide kohta on see, et väga tihti on meelelahutuskohad kirjutama reegli kohaselt end rahvuste järgi eraldanud 🙂

Ajman Saray hotelli lähedal on ka vene restoran Kazan ning restorani kõrval on ka vene pood, kus saab siis kilu, sprotte, hapukoort ja seda lausa venekeelsete kirjadega 🙂

Viimasel pildid on kaks hotelli. Parempoolne ning valgetes tuledes on Kempinski Ajman ning kõrgem ja kollasem on Ajman Saray.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s