Katkine voodi, uus “armastus” ning mitte ühtegi kaebust :)

Minul on siin elu on jätkuvalt kirev ja värviline. Ma ei teagi kohe millest alustada. Päev hakkas meeldivalt, kuna minu majavalvur on tagasi. Tuju oli kohe palju parem tööle minna. Peale Etisalat kaebuse lahendamist ei ole ma ka mitte ühtegi kaebust ühelegi firmale esitanud 🙂

Võtsin siin ka nädalaid tagasi ühe kohaliku rajalt maha. Enne kui ta mulle autoga järgi tuli ning näost näkku kohtusime, küsisin kui pikk ta on. Mees vastas, et 166 cm. Mul läks kohe nägu krimpsu, kuid mehele seletasin nii diplomaatiliselt kui minusugune oskab, et ma lihtsalt soovisin teada, kas panen kontskingad või lähen plätudega 🙂 . Muidugi hakkasime me siis arutama, kas mina olen pikk või tema on lühike. Minu fakti- ja statistikaarmastust teades hakkasin kohe googeldama infot. Päris huvitav on info inimese kasvu kohta. Nimelt eestlased pidavat olema ühed pikimad maailmas. Kui Eesti naise keskmine on 168cm, siis maailma keskmine 154cm ning keskmine Eesti mees 180 cm, samas kui maailma keskmine mees oli 168cm. Seega järeldasin, et tema on ikka maailma keskmisest lühem ning seega lühike. Otsus edasi kaebamisele ei kuulu.

Vahepeal suutsin ka oma voodi ära lõhkuda. Ühe sõbra olen voodit pannud parandama. Kui ma suudan end kokku võtta ning talle mõõdud ära saata, siis on lootust isegi uus voodipõhi saada. Seekord palun siis ka lisatugevdused 🙂 . Kahjuks ei ole ma veel leidnud kedagi, kellelt uut voodit välja pressida 🙂

Ja siit ka minu kõige vingem ja meeletum meeste kogemus. Ma olen aru saanud, et “sky is the limit” ning  et minu kogemused tihti jäävadki taevastesse kõrgustesse, kuid 07.02 sain mina kõne tundmatult numbrilt. Olin  just poes sisseoste tegemas. Ma sain kohe aru, et tegemist on vale numbriga, kuid poisil jätkus juttu kauemaks. Mis seal ikka. Ma võin ju ka seinaga rääkida ja ikka end ülimalt hästi tunda. Terve aja kui olime poes jutustasime maast ja ilmast. Õhtul helistas mulle tagasi ja jätkasime nii paari tunnist kõnet.

Laupäeval sõitis ta oma sõbraga mulle Ajmani külla, et mind näha. Ma loovutasin kõigest 10 min oma hinnalist tööaega. Tüüp tundus sportlik, kobe ja suhteliselt nägus. Miinuseks, et ta ei ole just eriti pikk – 173cm. Laupäeva õhtul ehk siis 24h hiljem kui oli valele numbrile helistanud, teavitas ta mulle, et ta on armunud ja tahab minuga vanaks jääda. Ma hakkasin südamest naerma ja küsisin, et kas ta ei ole juba piisavalt vana. Mees solvus ja pani toru hargile. Sain järgmise sms, et kuidas ma ta tunnetel trambin. Selle peale esitasin endale küsimuse, et aaa, sa mõtlesid seda tõsiselt või? Igaljuhul tüüp on jälle Kashmirist. Ta on hooliv, hea huumorisoonega, kuid siiski on midagi, mis ei pane mind teda usaldama. Ma ei tea. Võimalik, et see meeletu kiirus, millega ta on mind siin püüdnud. Tema tempot vaadates, siis mees armus lihtsalt häält kuuldes, avaldas armastust 24h hiljem, nii nädala pärast on pulmad, lapse saan 3 kuuga ning aasta pärast võiks juba lahutada ning eluga edasi minna 🙂  Igaljuhul vaatame, kuhu see asi viib. Mina võtan teda hetkel kui natuke nalja ja kõik.

Reedese päeva veetsin meeldivate Eesti naistega. Käisime shoppamas, tegime turul natuke nalja. Nimelt vürtsiturul on üks Iraani kaupmees. Noor ja nägus kutt, kellega saab kogu aeg nalja. Viimane kord soovis ta minuga abielluda. Mina vastasin, et kuna ta keeldus mulle 100 jeeni andmast, mis eelmised turistid talle mälestuseks andsid, siis on ka pulmad määramatuks ajaks edasi lükatud.  Päev läks kiirelt ja õhtul sai ka natuke napsi võetud.

Eelnev magamata öö ning naps tühja kõhu peale ei olnud parim kobinatsioon. Kõik oli ok, kuni taksosse istusin. Taksojuht võttis suuna Bur Dubaist Al Mamzari poole. Ma sain aru, et see oli kõige kiirem tee, kuid seal oli liiga palju ringteid. Mingi hetk ma tegin taksojuhile ettepaneku, et ta võiks sirgelt sõita. Taksojuht hakkas naerma. Õnneks oli ta ka jutukas ning rääkis mulle oma rasket elu ning iga kord kui ringteele jõudsime mainis, et ta tõesti ei saa siit otse üle muru panna 🙂 .

See nädalalõpp on plaan rahulikult võtta ning lapiga oma väikesest kodukesest ka üle käija. Võimalik, et teen jälle meeldiva avastuse ning saan kinnituse, et mu raamaturiiul on jätkuvalt pruun, mitte hall 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s