Dubai Miracle Garden

20140112-142656.jpgDubai “Imede aed” või “lilleaed”, kuidas nimetada soovite, asub Mall of The Emirates kaubanduskeskusest ca 10 min bussisõidu kaugusel.

Bussid liiguvad Emirates Mallist ning Dubai Mircale Gardenist iga 30 min tagant. Pilet maksab 5 AED. Kui minna taksoga Emirates Mallist, siis takso läheb maksma nii 20-30 AED.

Sissepääsupilet maksab 20 AED ning on avatud iga päev hommiku kella 09:00 kuni õhtu kella 21:00. Nädalalõpus on avatud kuni 23:00. 

20140112-142707.jpgTegemist on kena teemapargiga, kus on lilledest meisterdatud erinevaid kujukesed. Välja ei ole jäetud kõiksugused kombinatsioonid autod vs lilled ja ostukärud vs lilled 🙂 .

Aega kulus mul seal umbes tund. Muidugi saab ka kauem aega veeta, istuda kohvikutes ja nautida elu, kuid mulle see erilist emotsiooni ei pakkunud. Võimalik, et mu enda ootused ja lootused olid kõrgele seatud.

20140112-142723.jpgMa eeldasin, et näen mitmeid erinevaid eksootilisi lilleliike. Tegelikult oli kogu kombinatsioon koostatud 4-5 erinevast lilleliigist erinevates värvikombinatsioonides.

Ma ei võtaks Dubai Miracle Gardenit päevaplaani kui ekskursiooni omaette. Kuna Global Village ei jää enam sealt kaugele, siis külastaksin esmalt lilleaeda ning sealt läheksin edasi Global Village poole 🙂 .

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s