Hummer ;)

Lisan natuke lõbusaid tähelepanekuid. Enda üle tuleb ju ka osata nalja teha :). Tutvusin ühe meesterahvaga, kes soovis minuga kokku saada. Ma ei olnud ning ei ole siiani sellest eriliselt huvitatud. Esiteks tundub ta mulle minu jaoks liiga tõsine inimene või ta plaanid on märgatavalt tõsisemad kui minul temaga :P. Ma suutsin teda juba solvata, et ei tundnud huvi tema töökoha ja vanuse jne kohta. Sorry, ma tõesti ei pea seda vajalikuks teada….

Igaljuhul tuli ta mulle järele ning minu õnnetuseks oli tema autoks Hummer. Ma ei jaga arvamust, et vinge auto teeb mehest mehe. Kui auto on ilus ja uhke, siis pole nagu midagi paha öelda, aga kui pead oma taburerti kaasa võtma, et autosse saada, siis ei vääri see üritus küünlaid :).

Autosse otseses ttes ronides olin lihtsalt ülimalt õnnelik, et ei kandnud kleiti ega kontskingi. Kui suutsin oma positsiooni esiistmel välja võidelda, siis oli pettumus veel suurem. Mehed andke mulle andeks, aga tulla autoga naisele järgi, milles istumine tundub kui traktoriga sõitmine, siis te tõesti vähemalt minu silmis pluss punkte ei teeni. Olen nõus, et ka Land Cruiserid ja Patrolid on suured autod, kuid nad on üleelatavad ja natukenegi auto moodi :). 

Eile sain siis ka oma sõbraga kokku. Nimetagem teda Supermaniks 🙂 (Ma tean, et sa loed mu blogi ning oled aktiivne google translator kasutaja. Soovin sulle edu eesti keele tundmaõppimisel). Ma olin täiesti veendunud, et Ajman CC-s on mul võimalik õhtul Last Vegast näha. Mulle küll öeldi, et vaadatavaid filme ei ole, kuid millal ma olen inimesi kuulda võtnud. Sõitsime kohale ning no tõesti ei olnud midagi vaadata. Kas mina olin juba filmi näinud või tema oli näinud ning vaba valik oli India imalad armastusfilmid, mis meile kummalegi peale ei lähe.

kokkuvõttes sai mu sõber kalendrisse risti teha, et mõnikord on ka minu fail :). Loodan, et sa oled nüüd õnnelik…

Täna käisin Emirates ID jahtimas. Mul pole siiani ID-kaarti. Mille pärast? Sellepärast, et andekas PR mees, kes tegeleb töötajate dokumentidega ei ole suutnud oma tööd korralikult teha. Arvake, mis rahvusest käib jutt? :). Probleem seisnes selles, et ta taotles mulle kui esimest ID kaarti, kuid mul eelmise viisaga oli juba ID ning nüüd oleks pidanud taotlema kui teist kaarti, et vastav seerianumber ka süsteemist ära muuta. Talle olevat 3 korda sms mobiilile saadetud, et pean oma passidega sinna minema, aga tema ei olevat seda kätte saanud. Vahet ei ole. Käisin täna ise seal ära ning nüüd nädala pärast peaksin ka ID saama.

Ma olen õnneks õnnelik inimene, kellel on juhiluba rahvusega ISTWANIAN 🙂 ning saan sellega ka peamised toimingud ära tehtud. ID kaarti on mul kiiremas korras vaja, et saada postiindeks ning tellida postkontorist postkast. Seega uuest aastast ootan kõigi kirju ja kaarte ja pilte 🙂

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s