Märksõna – India filmid

Nädalalõpus käisin jällegi kinos. Seekord sunniti mind India filmi vaatama. Ilmselgelt sain ma teada, et tulemas on India film, kui piletid ostetud ning saali ukse taga ootasime. Targad inimesed. Ma oleksin kindlasti leidnud tuhat põhjust, et mitte filmi vaatama minna.

Olgem siiski solidaarsed. Erinevus ju rikastab :).

Pean peale kõiki oma eelarvamusi möönma, et film oli päris hea. Välja tuleb arvestada muidugi kõiksugused tantsu- ja laulupalad. Kui ma arvasin, et film on läbi ning sõpradega saalist lahkusin, siis ei saanud ma aru, miks mu semu popcorni ostma läheb. Ju ta oli siis nii näljane. Junk ostetud, kõndis ta tagasi kinno. Ma küsisin, et kas tuleb kohe teine film otsa? Kus sa sellega. See sama film jätkus veel oma 1,5 tundi. Film oli hullem kui Titanic :). India filmidel pidigi paus tavaks olema, sest nad on lihtsalt nii fucking pikad. Egiptuses teevad poisid filmi pooleks, et mehed saaksid suitsule minna. Olete näinud Egiptuse meest, kes suudaks 1,5 tundi ilma suitsuta olla 😛 ???

Kinost lahkudes hakkas Dubais uuesti sadama. Ilm oli ikka päris külm. 19 kraadi ei ole siin mingi nalja asi :). Jõudsin kella 3 paiku koju ning siis sain ühelt teiselt sõbralt kõne, et tema nüüd ärkas. Palju edu. Ma just jõudsin koju.

Reedel oli plaan Sharjah koerte- ja kasside varjupaika minna, kuid ma ei leidnud kahjuks kedagi, kes minuga sinna kaasa tuleks (loeme: kohale sõidutaks). Kes kardab koeri ning kelle auto läks katki ning kellele ma ise ei julgenud öelda, et jou aja end ülesse ja vii mind middle of nowhere kodutute koerte juurde….

Seega reede võtsin endale vaba päeva – pesin ja puhastasin oma kodu. Aegajalt, kui vihm ägenes, siis vaatasin aknast välja, kuidas poisid vihma käest koju jooksid ning kuidas mu tänav veega täitus. Laupäeva hommikul oli mitmeid kurvade nägudega mehi katustel askeldamas näha. Ilmselgelt olid nad saanud öösel ootamatu või vähemalt mitte meelepärase „niisutuse“. Õnneks ei ela ma viimasel korrusel ning mul veel laest alla midagi ei nirise.

Muide mu kontori all on Spinneys – toidupood. Leidsin sealt omale sõbra. Filipiini mees, kes töötab salatiletis. Ta on igati sõbralik ja abivalmis. Kui ta sai teada, et töötan samas hoones, siis lubati kohe päeva parimad palad mulle. Tean, et mehe nimi on Darryl ning ta on vallaline. Ta küll üritab kogu aeg juttu teha, et mis ma nädalalõpus teen jne, kuid siiani ei ole ma veel vedu võtnud. Üldse on Spinneys meeldivad töötajad. Kõik ääretud sõbralikud, kuid mitte selline võlts sõbralikkus. Kui poisil pudelite riiulisse asetamisel igav hakkab, siis võtab laulu ülesse häbenemata, et klient asub ta kõrval :). Mina ei ole siiani seal poes veel ebameeldiva situatsiooni või teeninduse osaliseks saanud. Punkti „i“le paneb veel see, et sealt saab osta puhtas selges venes keeles „Kilka“. Peaks oma külmkapist „Sprotid“ ka valikusse viima :).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s