Imelikud inimesed :P

Enne imelikest inimestest rääkima hakates täpsustan üle seaduse, mis on seotud oma vanemate sponsorluse osas. Nimelt need, kes peavad viisat uuendama (mitte taotlema), nende miiniumpalga nõudeks jääb 10 000 AED kuus – ühesõnaga ei tellita lendu pensionäridele, kes kõik koos siit korraga minema saadetaks :).

Olen viimastel päevadel uurinud kinnisvara seadust ning hetke turu olukorda Ajmanis ja Sharjahs. Nimelt on kinnisvarahinnad tõusnud, mis pani mulle pähe idee. Panin internetti kuulutuse, et üürin stuudiot ehk otsin korterikaaslast. Mitte, et ma hakkaksin oma stuudiot kellegagi jagama. Ma tahan näha, kui paljud on huvitatud ning mis hinda ollakse nõus maksma. Kui stuudiosse on nõus tulema 2-3 inimest ja igaüks maksab piisava summa, siis ma saan sellega suurema summa, kui ise edasi maksan. Mulle annab see samas vabaduse uus koht valida ning sipake kobedam :). Seaduses tuhnides avastasin ka punkti, et Ajmanis ja Sharjahs ei ole korteriomanikul 3 aastat õigus üüri  tõsta :). Ma usun, et kui jään antud stuudiosse ka järgmiseks aastaks, siis saan mõnusa sõja maakleriga maha pidada. Ma tean, et mu ema nimetab mind “valgeks juudiks”, kuid äri on äri :). 

Igaljuhul panin kuulutuse ülesse ning mainisin ära, et sobib ainult naistele. Sellest hoolimata olen kõnesid ainult meestelt saanud. Eile tuli üks araabia mees vaatama. Astus sisse igati viisakas ja välimuselt religioosne mees. Vaatas tuba ja oli kohe nõus sisse kolima ;). Juttu edasi viies hakkasid aga üllatused tulema. 

Esiteks abielus mees, kes küsib kas ta tüdruksõbrad võivad tal külas käia ;). Hiljem selgus, et need tüdruksõbrad on tunnitasuga tellitavad “neiud”. Kui te arvate, et sellega ta skooris, siis te eksite. Ta väitis, et teda ei häiri, kui mul “sõbrad” külas käivad ning ta püüab vaikselt magada. Midagi nii perversset pole ma tükk aega kuulnud. Ta väitis, et ta on elanud nii Ukrainas ja Venemaal ning seal oli see ok. Ma ei tea milliste inimestega ta lävib, kuid kindlasti mitte normaalsetega :). Elu vajab elamist, kuid kõigel on piirid. Eks see oligi põhjus, miks tal oli vaja elamist koos eurooplasega. Ta lootis, et ma olen sama mentaliteediga. Sellise elustiiliga ning sooviga ei saaks ta kunagi minna India, Pakistani või Araabia pere juurde. 

Natuke veel ja ma usun, et araablastel ja asiaatidel puudub igasugune õigus kritiseerida elu Euroopas. Elame me nagu elame, kuid me ei ole vähemalt “Double Face” oma naiste, meeste, laste ja sõprade ees. Pole mõtet hoida ees prohver Muhammadi (PBUH) moodi habet ning taguda pead vastu palvematti, kui sellise välimuse taga on tühi kest.

Aga, mis ma vingun. Tänu sellistele inimestele on mul siin võimalus teiega muljetada :P. Elu on lill!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s