Tolerantsus kahaneb minutitega…

Viimane nädal ei ole just kõige parem olnud. Tunne nagu vanal inimesel, kellel kõik kohad valutavad ning enamus inimesi ajab mind lihtsalt tigedaks 🙂

 

Sitast enesetundest hoolimata otsustasin neljapäeva õhtul kinno minna. Valitud filmiks osutus Gravity. Mulle film väga meeldis. Ma sain kinos kaaslaseks ka ühe üdini kaasaelava filmifänni.

Ta istus alguses vaikselt ja nukralt popcorn ja pepsi käes. Nii kui film tuure kogus, nii ka tema emotsioonid kasvasid. Küll oli kuulda hüüatusi “oh shit”……”come on”….”you can do it”….”ahh” jne. 🙂 Alguses minu kaaslane arvas, et keegi üritab minuga suhelda, kuid peagi sai ta ka aru, et mul on lihtsalt väga emotsionaalne mees kõrvale sattunud.

Muide enne kinno minekut õppisin ma jälle elult midagi uut. Kui leppisin kokku kino, siis sõber ütles, et tal läheb 2 tundi pesuks ning enese korda sättimiseks. Esimest korda olin olukorras, kus mehel läheb kauem aega kui mul. Ma siis mõtlesin, mida oma vaba ajaga teha. Hakkasin tuba koristama ning pesu pesema ja kui 40 min oli jäänud kokkusaamiseni, siis hakkasin oma pesu ja riiete peale mõtlema:)

Reede oli päev, mida meenutada ei taha. Nii kehva enesetunnet polet tükk aega olnud, kus ei saa  isegi voodist ülesse ning poest vee toomine kestab 20 min. öösel kell 3 tuli sõber mulle süüa  tooma, sest ma ei suutnud isegi nii kaua seista, et makarone keeta.

Ilmselgelt ei olema ma oma tippvormis ning see võimendab veelgi minu viha ja vaenu kõige ja kõigi suhtes.

Ostsin telefonikaardi, kuna oli hea pakkumine. Kui ma arvasin, et Etisalat sakib, siis nüüd olen liigitanud ka DU sinna nimekirja. Kõnekeskuses töötab vist paar õnnetut filipiini töötajat. Olenemata kas helistad hommikul, lõunal, õhtul või öösel saad sa oodata ca 15 min ja kuulda, kuidas nende liinid on hõivatud. Kui lõpuks mingi õnnetu vennike su kõnele vastab, siis võid sama hästi ka peaga  vastu seina joosta.

Ilmselgelt ma vastust ei saanud ning mind suunati edasi DU esindusse. Seal 20 min bengali ja pakistani tüüpidega rüseledes sain järgmise filipiini teenindaja, kes ütles, et teeb avalduse, saadab peakontorisse ja siis insallah paari päeva pärast saan vastuse. WTF? Ma ostsin kõigest SIM-kaardi ja soovin, et see töötaks. Maksin juurde veel 3 eur kullertasu, et see mulle tööle toodaks ning ma ei pea seal olelusvõitluses osalema, et suhelda teenindajaga. Kui ma lõpuks kogu selle kadalipu läbinud olin, siis öeldi, et oota veel paar päeva. Mis kuradi raketiteadus see on siin? Ma olin juba nii ärritunud ja küsisin kas neil on avaldust kaebuse esitamiseks. Neil ei olnud isegi seda mitte. Võtsin oma mitteaktiivse SIM-kaardi ja tulin sealt tulema.

Istusin taksosse, et koju sõita. Nägin, et taksomeeter näitas 10 AED. Küsisin taksojuhilt, et mida see tähendab. Sain vastuse, et miinimumsumma. No tore, kuid me oleme Ajmanis ning siin miinimumsummat ei ole. Ta ei teinud sellest väljagi ja sõitis edasi. Ma sain aru, et ta arvas mind olevat turist. Ma olin ka vait. Maja ette jõudes küsisin tsekki, mida ta ei saanud anda. Mina ütlesin, et pole arvet, pole ka tasu ja astusin taksost valja. Ei olnud hea päev minuga jamada;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s