Film on vaadatud ja uudishimu on rahuldatud

Kuidas see film nüüd kokku võtta? Inimesed, keda ei seo antud filmiga eelnev legend, kes ei ole Al Hamra külas käinud või kes ei ole jumalakartlik, siis neile võib see film külmaks jätta.
Minu jaoks oli huvitav, sest tore oli näha tuttavaid kohti, saada teada kogu Al Hamra legend ning kuna ma suhtun piateeditundega kõiksugusesse religiooni ja sellega seonduvasse, siis mulle meeldis.
Ma ei hakka filmi sisu ümber jutustama, sest äkki on kellelgi soov antud filmi ka ise vaadata. Kinost lahkudes ei olnud hirmujudinaid ega ei karda ka öösel mitte magada, kuid kui nüüd minna sinna külakesse, siis ma ei ole kindel kas nii vabatahtlikult soovin seal mahajäetud majade vahel enam hullata :).
Sõbraga tekkis paar mõtet. Kui minna sinna külla ja seal seda filmi näidata kuskil autos istudes ja siis korraga lasta kellelgi mustas ürbis nurga tagant välja tulla, siis sooviks näha inimeste reaktsiooni;)
Usun, et Al Hamra saab peale seda filmi kindlasti kohalike turismi hüppe. Kindlasti on palju hullukesi, kes soovivad antud koha üle kaeda ning kindlasti on neid kes Al Hamra ning sealse luksushotelli oma nimekirjast jäädavalt kustutavad 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s