Djinni taga ajamine :)

Hommikul ärkasin ja toibusin, kui sain kõne hommikusöögile. Olin eile just hilja koju jõudnud Sharjahst ning uni oli magus.
Eile esilinastus kurikuulus kohalik film Djinn, mida promonud olen ja mille tekkeloo algete juures ka autoga kinni olen istunud. Täna tegime siis kindla plaani antud filmi vaatama minna.
Võtsime suuna Deira CC-sse, et seal süüa ja siis kinno edasi liikuda. Tuli välja, et selles kinos meie filmi ei näidata. Sõime kõhud täis ja liikusime edasi Mirdif CC-sse. Seal läksin ma 45 min shoppama, sest härra seltsimees ütles, et film hakkab 14.30. Shoppingust tüdinenud läksin pileteid ara ostma ning oh üllatust. Film algab alles 16.30. Hea mees, kes vale aja ütles. Edasi liikusime Ajman CC-sse, kus ma lõpuks piletid kätte sain omalt healt sõbrannalt 🙂 ta teab kohe, et maksan kaardiga ning seekord proovis ka ara arvata filmi, mida vaadata soovin. Ei läinud tal see täppi 🙂 Eks teinekord läheb paremini.
Nüüd istun Ajmani Vesipiipu kohvikus ja toksin antud teksti, et aega parajaks teha. Ma ei ole veel provokatsioonidele allunud ning ei ole hakanud Vesipiipu tõmbama.
Igaljuhul on mul filmile piletid olemas ning see Al hamra küla koos oma tondijutuga ikka üritab mind kõigest sellest eemal hoida. No andke andeks, et neiul seal öösel paar korda külas olen käinud 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s