Global Village ja uued autod ootavad!

Global Village on see aasta avatud alates 05.10.13 ning turiste ootab kuni märtsi lõpuni. Iga aastaga tõuseb sissepääsu pileti hind. See aasta on 15 AED inimese kohta. Alla 3 aastased lapsed on tasuta ja puuduvad igasugused perepiletid.

Seekord on loosirattasse pandud 16 Audi A4. See aasta peab ju mulle õnn lõpuks naeratama :). Igaljuhul on Global Village’ s tehtud väike värskenduskuur ning koht on märgatavalt puhtam ja ilusam kui eelmine hooaeg. Laste atraktsioonid ja nende asetus on ka paremini läbi mõeldud.

Isegi mina ostsin magnetkaardi ja laadisin raha peale, et mõneski atraktsioonist osa võtta. Suur vaateratas, millel eelmine aasta surmaga lõppenud õnnetus toimus, on selleks aastaks eemaldatud. Selle asemele on pandud SkyDrive, mis on kindasti huvitavam ja natuke ekstreemsem kogemus kui eelmainitud vaateratas.

Soovitan kindlasti minna sinna suveniiride ostmiseks ning sisseostude tegemiseks, kui ei soovi brändiriideid suurtest kaudanduskeskustest osta. Pakisani letis nahk ja tekstiil on väga hinnas; erinevates Lähis-Ida riikide lettides on ehted hea kvaliteedi ja hinnaga ning muidugi on kõiksugu maitseaineid ja muud pudi-padi.

Peale Global Village ei jõudnudki ma ööseks koju. Kuna üks sõber tuli UKst  siia paariks päevaks ning ma teadsin, et ta ööbib Fraser Suites apartament hotellis Dubai Marina lähedal, siis sinna ma ka suundusin. Tema, kes ta on enamus öödest väljas, jättis mulle retseptsiooni võtme ning mina läksin ja puhkasin end seal välja. Hommikul kui tema koju jõudis, olin mina juba lahkumas. Ukse peal tervitasime ja soovisime ilusat päeva ja kes läks siis tööle ja kes magama :).

See nädalalopp on Halloween. Ma ei tea, kas võtan üheski peost osa, sest pakkumisi on palju ja eks kokkuvõttes oleneb kõik mu tujust. Samas see reede on peale mitmeid nädalaid mu esimene vaba päev, kus ma ei pea ärkama kell 6 hommikul ning ei jõua koju kell 1 või 2 öösel. Eks vaatab. Millal ma enne nii väga oma asju ette olen planeerinud 🙂

Eile oli  üldse närviline päev ning tundsin, et minu rassisminurgake kogus hoogu. Suutsin õhtul veel kõndima minna, aga seal püüdsin ma vähemalt oma pahameelt valitseda. Kui kaks araabia naist saavad koos kõnniteele, siis nad on nagu tankid. Ei saa neist ei üle ega ka ümber. Ja nii nad seal loovavad – nemad ja maailm. õhtul koju jõudes olin totaalselt laip ja magasin 12h.

Peale selle sain ma eelmine nädal Bur Dubais 150 AED trahvi parkimise eest ning ma ei ole kindel, et ma Dubais eile Emirates Roadil 600 AED  suurust välgatust radarist ei saanud. Eks seda ole paari päeva parast näha 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s