Siit ka siis kogu programm Filipiinidele

Makati-BGC-New25.02.19 Helsingi – Istanbul – Manila

Lend Helsingist Manilasse.
25FEB HELIST 1815 2240
26FEB ISTMNL 0255 1840

26.02.19 Manila. Saabumine õhtul Manilasse.  Ööbimine 5* hotellis Manilas.

27.02.19 Manila. Hommikusöök hotellis. Vaba päev Makatis poodlemiseks või vabatahtlik Tagatay & Taal vulkaani ekskursioon.  Ööbimine 5* hotellis Manilas.

Taal-volcano-luzonLISA: Tagatay & Taal (8-10h): Ekskursioon algab varahommikul. Enne matkamist külastame ka väikest Talisay linna, mis asub kauni järve ääres. Ekskursiooni käigus sõidame kõige pealt pool tundi paadiga vulkaani jalamile ning edasi on umbes tunnine jalgsimatk kraatrini. Kraatris on 1911. plahvatuse tulemusel tekkinud kraatrisisene järv ja saareke. Kohalikud filipiini snäkid ning lõunasöök on ekskursiooni hinnas. Hind 115 USD. See on esialgne hind. Kindlasti kui teame kui palju meid tuleb, saame hinda alla küsida.

Kiangan28.02.19 Manila – Banaue. Hommikusöök hotellis. Registreerime end hotellist välja ning võtame suuna Manila lennujaama, kus jätkame lendu Banaue’ sse. Saabume Cauayan lennujaama. Lennujaamast sõidame  Banaue’ sse, mis kestab ca 3 tundi. Teel  teeme lõunapeatuse restoranis. Peale lõunat liigume läbi Kiangani küla, kus avanevad imelised vaated Ibulao jõele ning riisiväljadele. Õhtuks jõuame hotelli. Ööbimine Banaue’ s.

01.03.19 Banaue. Hommikusöök hotellis. Bataad Küla ekskursioon. Lõunasöök restoranis. Peale lõunasööki sõidame tagasi hotelli. Ööbimine Banaue’ s.

hanging-coffins-of-sagada-500x300102.03.19 Banaue – Sagada – Banaue. Hommikusöök hotellis. Võtame suuna Sagadasse, kus veedame terve päeva Sagadat avastades. Peale kaunite riisiväljade külastame ka „rippuvaid kirste“ Sagada mäenõlvadel. See on traditsiooniline matmisviis, mis on leivinud sealsete hõimude seas põlvest põlve. Samuti sõidame mööda mitmetest koskedest ning matmiskoobastest. Ekskursiooni hinnas on lõunasöök restoranis. Päeva jooksul külastame ka Bontoci muuseumi. Õhtul sõidame tagasi oma hotelli Banaue’s ning meid ootab õhtusöök hotellis koos meelelahutusliku kultuurishowga. Ööbimine Bananue’s.

Dos palmas 2

03.02.19 Banaue – Manila – Puerto Princesa. Hommikusöök hotellis. Registeerime end hotellist välja ning sõidame Cauayan lennujaama. Lend Cauayan – Manila – Puerto Princesa. Õhtusöök hotellis. Ööbimine Puerto Princesa 5* hotellis.

04.03.19 Puerto Princesa (Dos Palmas). Hommikusöök hotellis. Jätkame Honda Bay ekskursiooniga (6-8h). Hotelli tuleb meile järgi mootorpaat, millega külastame mitmeid Palawani saari: Luli saar, Cowrie saar, Pambato rahnu ja Starfish saart. Kõik need saared on väga head ujumiseks ning snorgeldamiseks. Piknikulõuna on hinnas. Peale päevast merereisi sõidame tagasi oma hotelli. Õhtusöök hotellis. Ööbimine Dos Palmas 5* hotellis.

05.03.19 Puerto Princesa (Dos Palmas). Hommikusöök hotellis. Vaba päev rannamõnude nautimiseks. Õhtusöök hotellis. Ööbimine Dos Palmase 5* hotellis.

06.03.19 Puerto Princesa (Dos Palmas). Hommikusöök hotellis. Vaba päev rannamõnude nautimiseks või vabatahtlik ekskursioon maa-aluse jõe külastamiseks. Õhtusöök hotellis. Ööbimine Dos Palmase 5* hotellis.

PPUR_Tag295LISA: Maa-aluse jõe ekskursioon  (6-8h): UNESCO maailmapärandi alla kuuluv maa-alune jõgi on vaatamisväärsus omaette. Sõidame väikeste paatidega Sabangi rannast maa-alusesse jõkke. Esimesed 45 min võtab aega, et läbida 1,5 km maa-aluse jõe koobas. Koopas saame imetleda  stalagmiite ja stalaktiite, mis on tuhandeid aastaid vana. Hinnas on lõunasöök kohalikus resotanis. Hind 95 USD. See on esialgne hind.

07.03.19 Puerto Princesa – Brunei. Hommikusöök hotellis. Sõidame Puerto Princesa lennujaama, kus liigume edasi liinilennuga Bruneisse. Ööbimine Bruneis 3* hotellis.

08.03.19 Brunei. Peale hommikusööki ootab meid ees Brunei linnaekskursioon ja „Water Village“ ekskursioon. Ekskursiooni käigus külastame „hommiku turgu“, Malay Tehnoloogia Muuseumit, Sultan Omar Ali Saifuddien Mošeed, Hassanil Bolkiah Mošeed ja teeme pildistamispeatuse maailma suurima palee eest – Istana Nurul Iman residentsi juures, mis on Brunei valitseja Sultan Negara Brunei Darussalami kodu. Lõunasöök restoranis.

Peale lõunasööki külastame Kuninglikku Regalia Muuseumit, mis ehitati 1992. aastal. Peale muuseumit sõidame paadiga ümber Malay Vee-küla, mis on maailma suurim. Külastame kohalikku kodu. Teel tagasi hotelli tehakse meile ka väike poodlemise peatus. Ööbimine Brunei 3* hotellis.

ATTA-0509.03.19 Brunei. Hommikusöök hotellis. Brunei Jõesafari. Hommikul sõidame paatidega mangroovide vahele, kus avaneb võimalus kohata haruldasi ahve ning kalu, kes suudavad elada ka maismaal. Peale lõunal sõidame tagasi hotelli. Ööbimine Bruneis 3* hotellis.

10.03.19 Brunei – Manila. Hommikusöök hotellis. Vaba päev Bruneis. Õhtul sõidame Brunei lennujaama, kus ootab meid lend Manilasse. Ööbimine Manilas 5* hotellis.

11.03.19 Manila – Istanbul – Helsingi. Hommikusöök hotellis.  Registeerime lõunal end hotellist välja. Vaba päev Manilas või vabatahtlik Manila linnaekskursioon.

LISA:
Manila linnaekskursioon  (4-5h): Ekskursioon algab vana Manila külastusega. Sõidame läbi Rizal Pargi, Intramurose ning külastame San Agustin kirikut. Lõunasöök Antoniose restoranis. Ekskursioon lõppeb Santiago kindlusega. Hind 85 USD. See on esialgne hind.

Transfeer lennujaama kell 19:00 õhtul. Lend tagasi Helsingisse.
11MAR MNLIST 2240 0625*
12MAR ISTHEL 0900 1130

12.03.19 Helsingi. Saabume hommikul Helsingisse.

HOTELLID:

Manila: 3 ööd 5* hotellis St. Giles Hotel  – https://www.stgileshotels.com/hotels/philippines/metro-manila/st-giles-makati

Banaue: 3 ööd * hotellis Banaue Hotel – http://www.banaue.info/banauehotel.html

Puerto Prinseca: 4 ööd 5* hotellis Dos Palmas – https://www.dospalmas.com.ph

Brunei: 3 ööd 3* hotellis – Traders Inn

HIND SISALDAB:

 • Liinilend Helsingi – Istanbul – Manila – Istanbul – Helsinki Turkish Airlines, 30kg pagas on lubatud ning „Kõik hinnas“ toitlustus pardal
 • Siselennud (siselendude pagasi limiit 23 kg):
 • Manila – Cauayan
 • Cauayan – Manila – Puerto Princesa
 • Puerto Princesa – Manila – Brunei
 • Brunei – Manila
 • Kõik programmis märgitud transfeerid
 • Paaditransfeer Puerto Princesast Dos Palmase hotelli ja tagasi
 • 3 ööd Manilas, 3 ööd Banaues, 4 ööd Puerto Prinseca ja 3 ööd Bruneis
 • Hommikusöögid kõikides hotellides
 • 4 lõunasööki
 • 5 õhtusööki
 • Kiangan Ekskursioon Banaue´s
 • Batad Küla Ekskursioon Banaue’ s
 • Sagada Ekskursioon
 • Honda Bay Ekskursioon Puerto Princecal
 • Brunei linnaekskursioon
 • Brunei jõesafari

HIND EI SISALDA:

 • Transport Tallinn – Helsingi – Tallinn
 • Lõuna- ja õhtusööke, mis pole programmis märgitud

LISAEKSKURSIOONID SOOVIJATELE:

 1. POOLEPÄEVANE MANILA LINNAEKSKURSIOON – 85 USD
 2. MAA-ALUSE JÕE EKSKURSIOON PALAWANIL – 95 USD
 3. TAGAYTAY MATKAMINE – 115 USD

Hind: EUR 2 670,-

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s