Fossil Rock ja Big Red

Ma tean, et eestlaste jaoks hakkab hooaeg Dubais lõppema, kuid võite jätta järgmiseks hooajaks kõrva taha. Ma soovitan kõigil käia ära alati safaril ning miks mitte lisada oma trippide juurde ka Fossil Rocki ja Big Redi külastuse.

Dubai ja Sharjah piiril asub Fossil Rock. Paljud interneti andmed liigitavad vaatamisväärsuse Dubai alla, kuid poliitiliselt korrektne olles, siis tuleb tunnistada, et mäeküngas kuulub Sharjah emiraadile. Sharjah plaanib isegi sinna lähedale ehitada luksuslikku kõrbehotelli.

Mille pärast on see Fossil Rock meil siin nii eriline? Sinna on võimalik tellida safareid ning lõpetate õhtul ikka ühes kõrbelaagris nagu kõik teised safariautod. Fossil Rocki erilisus tuleb sellest, et seal on palju väga arhailisi fossiile. Vanimad fossiilid ulatuvad 80 miljoni aasta taha. Raske uskuda, et nii noores riigis on nii vanad fossiilid 🙂

Siit ka väike droonivideo Fossil Rocki kohta:

Teine huvitav kogemus motosõpradele on Big Red. Tegemist on Dubai suure punakat värvi liivadüüniga. Big Red nime all tegutseb ka motoklubi, kus saate tellida motika, buggy, ATV vms, et sõita düünile ning selle ümber. Big Red Motoklubi organiseerib ka teisi ekskursioone näiteks Hattasse, Ras Al Khaimah’ sse jne.

1385-big-red-duneBig Red liivadüün asub Dubai-Hatta maanteel. Dubai linnast sõidate sinna ca tunni. Kindlasti võtke kaasa snäkke ja palju vett, sest võimalusi seal midagi osta ei ole just palju. Kui keegi teist soovib autot rentida, siis palun. Autoga jõuate Big Red Motosport kontorini, kus siis saate võtta ATV või motika või mis iganes liiklusvahendi mida te soovite. Big Red on kõige kaunim just päikeseloojangu ajal, sest siis on liivadüün eriti punane.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s