Head uut!

Kuna täna on aasta viimane päev, siis ei hakka ma siin kirjutama, et minu kaebustele postkontoris ei ole mingit lahendit ning et võtan uue hoo ja jõu nendega sõdimiseks uuel aastal ette 🙂

Hoopis tahan rääkida oma paari päeva tagusest kogemusest. Tuleb tunnistada, et vanad mehed on olnud mulle alati sümpaatsed 🙂

Peale tööd võtsin suuna Dubai poole. Kuna ma ei olnud jälle väga taibukas, siis unustasin auto rentida. Seega lasin ühel sõbral end Sharjah bussijaama viia ning sealt läksin bussiga Dubaisse.

Muide see RTA ühiskaart toimis laitmatult. Bussis võtsin koha naistele eraldatud osas, panin kõrvaklapid pähe ja hakkasin Tanel Padarit kuulama vältimaks hindi, urdu, malayavi ja kurat teab mis muid keeli minu ymber. 50 min sõitu ja olin Unionis. Metroosse sisenemisel pidin ka oma kaardile raha juurde panema. Suures tuhinas panin letti Carrefouri kaardi. Kohalik mees vaatas mind ja küsis, kas ma lähen shoppama. Sel hetkel sain ma ise ka veast aru ja hakkasin kohe õiget kaarti otsima.

Kaardile raha peale pandud naeratasin talle ja lubasin, et teen oma sisseostud ikka õiges kohas. Mehel oli ka nägu naeru täis ja soovisin talle ilusat õhtut. Kui olin oma asjatoimetused Dubais lõpetanud jõudsin südaöösel tagasi Unioni. Tegin kiiremad sammud ja sain pileti viimasele bussile Sharjahsse.

Kohalikud RTA töötajad hoidsid kätega aasia mehi bussi uksest eemal ning selgitasid neile, et bussi saavad kõige pealt naised ja pered  ning alles siis võivad mehed istekohtadele tormi joosta. Muidugi tehti ka naiste seas selekteering ning valge ja piisavalt blondina oli mul eelisõigus bussi siseneda. Võtsin oma koha sisse ja jäin ootama, kuni see ülejäänud bande bussi peale saab.

Naistele eraldatud osas istusid ka 4 meest, kes olid oma abikaasadega. Kohalik, ilusas hallis kuues, valge rätt peas ning suur AUE lipp rinnas, astus bussi ning tegi suured silmad. Vaatas mõtlikult ringi ja hakkas kohe ümberkorraldusi tegema. Mehed, kes istusid vahekäigu pool pandi akna alla, et nad teistele naistele lähedal ei oleks. üks paar, kes vastastikku istus, tõsteti ka vastavalt nii ymber, et mees oleks võimalikult kahjutu teistele naistele :). Vene turistidest paar ei saanud kahjuks kohti kõrvuti ning naine läks istus ees ühe suhteliselt jubeda ja kurnatud maroko naise kõrvale ning mees sai koha filipiini naise lähedusse. See kohalikule kohe üldse ei meeldinud. Kuna ilmselgelt vene paar inglise keelt ei mõistnud ning mees ei suutnud seletada, et naine istub paar rida eespool, siis ta lihtsalt peksti sealt minema.

Kohalik seisis sügavalt mõttes nii minuti keset bussi ja korraga viskas pilgu minule. Näitas näpuga, kas see mees oli minuga. Mina vastasin, et ei olnud. Selle peale lõi ta rahulolevalt käega, sättis oma lipukest rinnal ja hakkas minema.

Mul tekkis selline kihk temaga rääkima hakata. Meeletult sümpaatne ja kena vanem härrasmees. Sel hetkel, kui ma arvasin, et olen sotsiaalselt aktiivne, sekkus filipiini naine ja ütles, et teda ei häiri vene mehe lähedus. Kohalikul ei jäänudki midagi muud üle, kui vene mees tagasi oma kohale kutsuda. Vene mees oli näost ikka meeletult kohkunud, sest ta ei saanud vist üldse aru, mis temaga oli vahepeal tehtud 🙂

Minul oli aga selleks hetkeks juba hea tuju. Iga kord Unionisse minnes/tulles näen oma kohalikke vanemaid härrasmehi, kes kinnitavad mulle, et ka siin riigis on meeldivaid ja nägusaid araablasi 🙂

Ilusat uut aastat kõigile 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s