Ajman Al Zorah

Emiraatides on kogu aeg uued projektid käsil. Ajman teeb samuti palju, et muuta linn modernsemaks ning ka turistidele atraktiivsemaks. Al Zorah piirkonnas on juba avatud Oberoi 5* luksushotell ning Ajman sai aastaid tagasi ka oma esimense golfiväljaku.

Ajmanis on tänaseks ka 3 corniche´t. Kõige tuntum on hotellide juures olev vana promenaad, kus on võimalik näha väga palju karvaseid ning sulelisi 🙂 Teine Corniche jääb Ajman Saray ja Fairmont hotelli juurde ning selle nimetus on Marsa Ajman. Sellest tuleb midagi Dubaiga sarnast, kus modernsetes kuubikutes on erinevad restoranid ning kohvikud. Väga kihvt koht ning kliendid, kes peatuvad Ajmanis ei pea end enam tundma kui väikeses Araabia külas 🙂

Mina aga peatun täna Al Zorah Ajman 1 promenaadil. Asukoht ei ole muidugi turisti jaoks mugav, sest sinna ei saa jala hotellist jalutada, kui sa ei ole just Oberoi klient 🙂 Mis meil seal on siis? Promenaad ei ole veel 100% töös, kuid sinna on planeeritud erinevad kohvikud ja restoranid. Samuti on seal jahisadam ning on võimalik võtta Abra (puupaadiga) sõit mööda laguuni ning nautida mangroove. Mangroovide vahel elavad meil seal ka flamingod.

Väikestele lastele on rajatud sinna Funtastico mänguväljak ning samuti on seal väike dinosauruse maja. Muidugi peate te selle eest maksma, kuid hinnad on kõik alla 15 eur.

Promenaadilt saab alguse ka jooksurada, mille kogupikkus edasi tagasi on ca 10 km. Mõnus koht teha trenni, kus ühel pool magroovid oma mitmekesise eluga. Linnud siristavad ning automüra on olematu. Õhtuti on kuulda rohutirtsude aktiivset suhtlust.

Al Zorah pakub ka võimalusi veespordi huvilistele. Teil on võimalik harjutada wake boardi, SUP, kanuuga sõitmist. Samuti saate rentida jalgrattaid, lasta vibu jne. Kõige kihvtim kogemus seal on 2h kanuumatk mangroovide vahel. Kanuumatkad toimuvad nii päeval kui õhtul pimedas. Ma teen millalgi ka sellest kokkuvõtte detailselt.

Mina pakun klientidele kanuumatku ning samuti paketti, kus 2h jooksul saate valida ise oma soovitud teenused. Näiteks 0,5h wake boardi, 0,5h SUP, 1h kanuumatka või mis iganes kombinatsioon teenustest teile meeldib. Kõikidele Ajmani klientidele garanteerin ka tasuta transpordi Al Zorah´sse ja tagasi.

Mulle endale antud piirkond meeldib väga ning käin seal ise jooksmas ning õhtuti kohvikus kuuma araabia ööd nautimas 🙂

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s