Kirev elu….

Mul on siin viimasel ajal nii kirev elu olnud emotsioonidega seinast seina. Ei ole suutnud siia isegi neid kirja panna ning ei suuda ka praegu, kuid kirjeldan teile natuke Araabia Ühendemiraatide sünnipäeva.

Nädal enne olid inimesed juba hullumas. Toodi välja ülisuured siidilipud. Igaüks proovis olla nii originaalne kui võimalik. Tänavad olid lipukesi täis. Veel rohkem ilmus igale poole Sheikhide fotosid ja muidugi nende pildid pandi ka kleepsudena autodele.

Mõned leidsid, et auto värvimine vee baasil oleva värviga on ideaalne. Olid sellised plätserdused, nagu 7-aastane oleks värvid kätte saanud. Mis aga kõige tähtsam – nemad olid endaga rohkem kui rahul. Mõni tõmbas lipuvarda oma 4×4 auto pagaasnikusse ja siis suur lipp lehvis uhkusega kui 140km/h mööda maanteed sõitsid.

Ma saan aru, kui kohalikud on oma riigi üle uhked, kuid osa töölisklassist läks samamoodi pöördesse. Terviseministeeriumis päris kõrgel ametil olev naisterahvas oli oma küüned värvinud emiraatide lipu järgi. Lapsed ärikeskustes olid üleni lippu riietatud….Nüüd tahate teada, mis on asja kulminatsioon?……Seda ei olegi 🙂 Peamine tegevus oli mööda Emiraate autoga ringi sõita. Kes puhus seebimulle, kes lihtsalt röökis autoaknast välja…..

Sünnipäev möödus 02.12, kuid 10 päeva hiljem on kõik lipud üleval ja tähistamine jätkub. Mõnel küll pesi äikesetorm vahepeal värvi maha, aga nobedate näppude voor maalis kohe uue asemele 🙂

PS: Muide, see rendiauto firma ei ole veel avastanud, et ma trahvi sain. Minult pole seda veel välja nõudma tuldud 😛 Tahaks loota, et oli mõni teine auto, kellele välkus, kuid samas ma ei mäleta, et mõni auto oleks minust möödunud.

Oma külakeses teen ma aga revolutsiooni. Alguses öeldi, et ma ei tohi sinna kohalike majade vahele minna. Aga mis mul üle jääb? Maantee ääres ei soovi joosta ja kodus pole ka midagi teha. Võtsin siis julguse kokku ja läksin sinna luusima. Alguses vaadati mind kahtlustavalt. Mõni tahtis teada, kuhu lähen, mõni kutsus koju teed jooma…tänaseks inimesed tervitavad mind juba nagu oleks oma 🙂 ning täna õhtul nägin ka ühte kohalikku meest jooksmas 🙂 Nii, et ei  ole midagi, et ei tohi ja ei saa. Nemad jätku oma villad endale ja hoidku tänavad vabad minu trenni jaoks 😛

Rohkem ma ei viitsi kirjutada täna. Kui energilisem olen, siis selgitan ka mis meeste rindel toimub. Siin läheb asi juba päris ärevaks ja mu mälu hakkab alt vedama vaikselt, kes on kes ja mis nimi 😛 Ma suudan veel orienteeruda rahvuste järgi 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s